Volám sa Radoslav Michalisko a som Frontend Designer

Navrhujem a tvorím webové stránky pre malé a stredné firmy, podnikateľov alebo pre všetkých so zaujímavým nápadom. Mám viac ako 8 ročné skúsenosti, ktoré rád odovzdám aj vám.

Tvorím webové stránky, ktoré sú responzívne (optimalizované pre mobily a tablety), majú jednoduchý a moderný design a administračné rozhrania na systéme WordPress.

 

Ako postupujem?

V 10. krokoch som zhrnul ako postupujem pri návrhu webovej stránky. Pri tomto procese sú dôležité nástroje, ktoré celý proces výrazne zjednodušujú.

 

Aktuálne pracujem

Startersablony – som zakladateľom webovej stránky, na ktorej si môžete stiahnuť hotové WordPress šablóny (03.2017 – súčasnosť)
Meeto – som spoluzakladateľom webovej stránky, ktorej cieľom je vytvoriť jednotný zoznam zaujímavých prednášok a konferencií v Čechách a na Slovensku (11.2016 – súčasnosť)
CVplus – máte problém s prípravou svojho životopisu? Táto stránka je práve pre vás. (09.2016 – súčasnosť)
Mediaunit.cz – spolupracujem s internetovom agentúrou z Prahy, ktorá sa zameriava na SEO, PPC a Linkbuilding (07.2016 – súčasnosť)
Operaplus.cz – najväčsí český operný portál, ktorý som vytvoril s Jaroslavom Galambosim (09.2015 – súčasnosť)
Cyklonews – som spoluzakladateľom slovenského cyklistického portálu, ktorý sme vytvorili spolu s Karolom Peterčíkom (03.2015 – súčasnosť)

 

Realizované projekty

Denik.cz – český spravodajský portál, pre ktorý som pripravil web design (2015)
National-Geographic.cz – príprava web designu (2014)
Kafe.cz – príprava web designu a kódovanie (2013 – 2014)

 

Z môjho súkromia

Keď nesedím pri mojom MacBooku hrám klasický alebo stolný futbal, behám alebo cvičím. Rád čítam, varím a vychutnávam si dobrú kávu. Každý rok organizujem turnaj v stolnom futbale. Možete ma nájsť aj na Linkedin, Twitteri alebo Facebooku.